NovAge Time Restore komplekt

Kirjeldus:

TERVIKLIK NOORENDUS KÜPSELE NAHALE Tervita vanusega seotud muutusi uue NovAge Time Restore nahahoolduskomplektiga, meie eesrindliku ja tõhusatoimelise hooldusrutiiniga, mis taastab küpses eas nahka. GenisteinSOY tehnoloogia ja süstlehise teelehe taime algkoerakkude ekstraktiga NovAge Time Restore pakub nahale intensiivselt toitvat niisutust, aitab suurendada kollageeni taset ja kaitsta naha rakuvälise maatriksi terviklikkust, et nahk oleks tihedam ja vastupidavam, näokontuurid kindlamad, kortsud ja vanaduse plekid vähem nähtavad. KLIINILISELT TÕESTATULT PARANDAB KÜPSE NAHA SEISUNDIT 94% KÜPSES EAS NAHAGA NAISTEST KINNITASID, ET NAHA ELASTSUS JA TOIDETUS PARANESID*1NovAge Time Restore nahahoolduskomplekti kuuluvad kuus toodet on loodud terviklikuks nahahooldusrutiiniks. Tooted toimivad sünergias, et tulemused oleksid parimad ja nahk oleks igas vanuses kaunis. VÄHEMALT 7 KORDA PAREMAD TULEMUSED, KUI KASUTADA TERVIKLIKKU HOOLDUSKOMPLEKTI JA JÄRGIDA ORIFLAME’I NOORUSTVÕIMENDAVAT NAHAHOOLDUSRUTIINI – KLIINILISELT TÕESTATUD†1 Komplekti kuuluvad: NovAge Smoothing näopuhastuspiim NovAge Skin Softening toniseeriv näovesi NovAge Time Restore silma- ja huuleümbrusekreem NovAge Time Restore Revitalising seerum NovAge Time Restore Multi Correcting päevakreem SPF 15 NovAge Time Restore Regenerative öökreem *1 Tarbijatest 77 naisega, vanuses 55-65 aastat, kes kasutasid 6 nädalat NovAge Time Restore nahahoolduskomplekti.  Kliiniline test naha niisutatuse mõõtmiseks, kasutades NovAge Time Restore nahahoolduskomplekti. †1 Kliiniline test kasutades NovAge Time Restore nahahoolduskomplekti võrdluses ainult puhastaja ja päevakreemi kasutamine.  Päeva- ja öökreemides.
Kasutamine:
SAMM 1: PUHASTUS Näonaha puhastamine meigist, surnud naharakkudest ja muust mustusest võimaldab nahahooldustoodetel paremini imenduda ja tagada optimaalsed tulemused. NovAge Smoothing puhastuspiim ja Skin Softening toniseeriv näovesi teevad naha puhtaks, samas seda sügavuti toites ja niisutades. SAMM 2: SILMAD Time Restore silma- ja huuleümbrusekreem on loodud kasutamiseks ülahuule kohal ja silmade ümbruses. Aitab taastada silmaümbrusenaha tihedust, taandada kortse ja vormida kindlamad kontuurid. SAMM 3: ERGUTA Time Restore Revitalising seerum on loodud naha intensiivseks niisutuseks, et taastada uuenenud ja noorenenud välimusega jume. Tõhustab päeva- ja öökreemi mõju. SAMM 4: NIISUTA Time Restore Multi Correcting päevakreem pakub SPF 15ga kaitset UV kiirte kahjuliku mõju eest. Time Restore Regenerative öökreem toidab nahka sinu ööune ajal.

Koostisained:

NovAge Smoothing näopuhastuspiim: NutriPlus tehnoloogias sisalduvad niisutavad ained lahustavad ja eemaldavad nahalt jumestuse, surnud naharakud ja muu mustuse, samaaegselt toidab nahka. NovAge Skin Softening toniseeriv näovesi: HydraPlus tehnoloogias olevad niisutavad koostisained eemaldavad nahalt puhastuse jäägid ja rahuldavad naha niiskuse vajadust. NovAge Time Restore silma- ja huuleümbrusekreem: GenisteinSOY tehnoloogia aitab parandada naha kollageeni ja raku veekanalite taset, suurendada niisutatust, taastada naha tihedust ja siluda sügavaid kortse. Silmarohu ekstrakt aitab tugevdada silmaümbruse nahas olevaid kapillaare ja mikroringlust, et taandada tumedaid rõngaid. NovAge Time Restore Revitalising seerum: GenisteinSOY tehnoloogia aitab ergutada nahas kollageeni ja veekanalite tööd, et muuta nahk siledamaks, tihedamaks ja taandada kortse. Koostisele lisatud lagritsa ekstrakt aitab parandada naha sära ja loomulikku nahatooni. Lagrits sisaldab isoflavoone, mis aitavad muuta naha tooni kirkamaks ja heledamaks, sest pärsib melaniini tootmist. NovAge Time Restore Multi Correcting päevakreem: GenisteinSOY tehnoloogia aitab ergutada nahas kollageeni ja veekanalite tööd, et muuta nahk siledamaks, tihedamaks ja taandada kortse. Hüaluroonhape aitab suurendada ja säilitada normaalset niiskustasakaalu nahas. Süstlehise teelehe taime algkoerakkude ekstrakt aitab säilitada naha struktuuri maatriksi terviklikkust, et säiliks naha tihedus ja oleks pärsitud melaniini kogumite tekkimine nahas. SPF 15 kaitseb UV kiirte kahjustuste eest. NovAge Time Restore Regenerative öökreem: GenisteinSOY tehnoloogia ergutab kollageeni sünteesi ja parandab naha niiskustasakaalu, aitab taandada ja vähendada sügavaid kortse. Süstlehise teelehe taime algkoerakkude ekstrakt aitab säilitada naha struktuuri maatriksi terviklikkust, et säiliks naha tihedus ja väheneksid vanadusplekkide tekkimine. Rasvhapete rikkad looduslikud valge soolille ja mustsõstra seemneõlid teevad naha äärmiselt pehmeks, siledaks ja elastseks.

*****

NovAge tootebrändist:

Olla tõeliselt kaunis ei tähenda olla veatu, vaid tunda end enesekindlalt oma nahas.  NovAge Time Restore tegeleb märkidega nahal, millel on suur mõju sinu hinnangulisele vanusele – naha tiheduse kadu, dehüdratsioon, sügavad kortsud ja vanaduse laigud. NovAge Time Restore annab küpses eas nahale kõik, mida see vajab, et näha välja parimas vormis – kliinilise tõestusega.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga